.

.

ЛТО УЛТРИУМ 400 800ГБ ПОДАТОЧНА ЛЕНТА

ЛТО УЛТРИУМ 400 800ГБ ПОДАТОЧНА ЛЕНТА

DEN 3024.00

Достапност
Достапно за нарачка

МАКСЕЛ ЛТО УЛТРИУМ 3 400/800ГБ Податочна ЛЕНТА Висококвалитетно Печатење : Вашиот кертриџ за тонер нуди исклучителен квалитет на печатење, обезбедувајќи остар и јасен текст, живописни слики и конзистентни резултати во текот на неговиот животен век. Клиентите можат да се потпрат на документи со професионален изглед секој пат кога печатат. Продолжен Принос На Страницата : касетата со тонер има импресивен принос на страницата, што им овозможува на корисниците да печатат значителен број страници пред да имаат потреба од замена. Оваа функција обезбедува одлична вредност за парите и ја намалува фреквенцијата на промени на кертриџот. Лесна Инсталација и Замена : Вашиот кертриџ за тонер е дизајниран за лесна инсталација и замена, што го прави лесен за користење. Клиентите можат брзо и без напор да ја инсталираат касетата без да бараат специјални алатки или техничка експертиза.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат