.

.

Маносплин Охајо 1 8 18 24 Цврст Беж, случај на 4

Маносплин Охајо 1 8 18 24 Цврст Беж, случај на 4

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Маносплин охајо материјалот е обложен материјал кој нема да се придржува до себе додека не се отстрани облогата. Охајо станува проѕирен кога се загрева, дозволувајќи му на терапевтот јасно да ги види целните области и да ја минимизира непријатноста на пациентот. Маносплин Охајо 1/8" х 18" х 24 " Цврст Беж, случај на 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат