.

.

Симплмасигени Машки Клиренс Карго Летни Панталони Маскирна Тренерка Со Широки Нозе Долни Тренерки Џогирање Дно Панталони За Одмор Спортски Панталони Џогер Уличн?

Симплмасигени Машки Клиренс Карго Летни Панталони Маскирна Тренерка Со Широки Нозе Долни Тренерки Џогирање Дно Панталони За

DEN 461.76

Достапност
Достапно за нарачка

Маскирна Тренерка Дно Џогирање Дно Панталони За Одмор Спортски Панталони Џогер Улична Облека Со Памук Fabric Features : 1. Одлична еластичност со подобрен опсег на движење. € КАРАКТЕРИСТИКИ : Еластичен струк, висок струк, широка нога и со врвка за влечење.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Згодни3. Прилагодлив појас за врвки за дополнителна удобност. Удобни, меки и еластични ноќни панталони за спиење, панталони за пижами, секојдневни панталони, палацо панталони, јога панталони. Машки Секојдневни Панталони/Панталони/Фармерки и за атлетски и за рекреативни активности на отворено. ① СОВЕТИ : Ременот не е вклучен. Денот на татковците подароци за сопруг. Овие Секојдневни Панталони/Панталони/Фармерки ќе бидат омилени во вашата дневна облека. ● СООДВЕТНА ПРИГОДА : Секојдневна облека, домашна облека, носење сон, излегување, шопинг, училиште, јога, одмор или облека на плажа. ● ДИЗАЈНИРАН за● : во случај да се борите, пешачите, качувате, јога, вкрстено вклопување, мма, БЏЏ, сурфање, пливање, качување, кревање дури и кревање тегови или трчање, Машките Панталони/Панталони/Фармерки На Симплмасигеникс ќе ви овозможат да го направите сето тоа. Совршен подарок за мажи, за вашиот пријател и семејство.Удобен материјал, погоден за различни прилики.Носењето на овој елек ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат