.

.

Дозволи Долна Облека за жени,подароци за денот на вљубените,непослушен,женска долна облека,склекови,корсет, Цврста Боја На Жената Удобна Шуплива Перспектива Градн

Дозволи Долна Облека за жени,подароци за денот на вљубените,непослушен,женска долна облека,склекови,корсет, Цврста Боја На Жената

DEN 79.84

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајн : појасот Со Висок струк одговараше на дното на танга со висок крој ќе ја истакне линијата на нозете. Рацете се мијат.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Одличен Материјал : комплет долна облека за Склекови изработен од висококвалитетен, удобен и дише, уникатен вез украсен совршено покажува секси линија на телото и полн со искушенија.Материјалот од тантела пријателски за кожата е мек, дише и удобен за носење, подгответе се за најдобрата ноќ на спиење што некогаш сте ја имале. Ставете во торба за долна облека пред машинско перење. Облека Нега : перење макс 40°C, Железо Со крпа за печатот,не се исуши.68" Големина : LSize.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат