.

.

Животен Стил На Соништата Мат За Пресадување На Растенија Уреден Квадрат Пренослив Внатрешен Градинарски Душек Преклоплив Растение Пресадување Церада Водоотпор?

Животен Стил На Соништата Мат За Пресадување На Растенија Уреден Квадрат Пренослив Внатрешен Градинарски Душек Преклоплив Растение

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени со материјал од ткаенина од оксфорд, душеците за пресадување на растенијата се отпорни на абење и издржливи.Патосниците за трансплантација лесно се мијат и чистат, а кога не се користат, може да се навиваат или преклопат директно за лесно складирање.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Име на ставка : Матматеријал За Пресадување На Растенија : Оксфордска Ткаенинакарактеристики : Отпорна На Абење, Преклоплива, Широка Примена .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат