.

.

Машки Панталони Комплети Облека Костум Кошула Краток Ракав И Широка Нога Лабава Плажа Јога Панталони Одговараат На Секојдневен Сет

Машки Панталони Комплети Облека Костум Кошула Краток Ракав И Широка Нога Лабава Плажа Јога Панталони Одговараат На Секојдневен

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Обична Маица : кошула со јака хенли со 4 украсни копчиња и кратки ракави, оваа стилска кошула сигурно ќе стане една од вашите омилени секојдневни кошули за носење.Повод : Машки 2 Парчиња кошули поставени за пролет, лето и fall.Увезена врвка за влечење,Копчиња, Прилагодливо затворање На Машината За перење Меко, дише и лесно на допир, останете поладни, опуштено вклопени во топол летен ден.Машки 2 Парче Костум Кошула Краток Ракав И Широка Нога Лабава Плажа Јога Панталони Костум Карактеристики : Обезбедување максимална удобност : оваа облека е изработена од квалитетна ткаенина, лесна, дише и мека за да ви даде оптимална удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат