.

.

Мајка Земја Камчиња Хидротон Глина

Мајка Земја Камчиња Хидротон Глина

DEN 127.68

Достапност
Достапно за нарачка

Ние обезбедуваме широк асортиман на градинарски и тревни производи кои се во брилијантни дизајни. Овие парчиња производи се направени за да ви обезбедат најголема удобност за време на вашето слободно време. Било да е тоа за лична или за професионална употреба, ќе најдете соодветни за двете цели. Спецификации Земја На Потекло : Соединети Американски Држави Тип На Производ : Глинени Камчиња Големина На Контејнер : 10 тежина : 8,9 фунти-ШКУ : ZX99 ACHR147917 Мајка Земја Камчиња 10 Хидротон Глина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат