.

.

[Тркалачка Торба За Чување Дрво Торба] - Голема Торба За Чување Новогодишна Елка Со Тркала За Вештачки Дрвја Високи До Стапки-Ремени За Компресија за Да Го Прицврсти

[Тркалачка Торба За Чување Дрво Торба] - Голема Торба За Чување Новогодишна Елка Со Тркала За Вештачки Дрвја Високи До Стапки-Ремени

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

- _- [БЕЗ ВЛЕЧЕЊЕ ТОРБА] - Закосениот раб во близина на тркалата го спречува влечењето на дното. [? ДРВЈА ГОЛЕМИНИ] - Одговара на повеќето вештачки дрвја до 9 стапки. висок. [РОЛНИ ЛЕСНО] - тешките преголеми тркала ја издигнуваат торбата и ја прават лесно да се тркала. [НОСЕТЕ И ДВИЖЕТЕ СЕ ЛЕСНО] - засилени рачки за носење за да го транспортирате садот со дрво без напор . [ РЕМЕНИ ЗА КОМПРЕСИЈА] - внатрешни ремени за компресија за цврсто држење на вашето дрво на место . [ГОЛЕМ ОТВОР] - Патент Во Форма На Буквата У обезбедува поголем 3-страничен отвор за лесно вчитување на дрвото.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат