.

.

Наука Партија Ѕидни Исечоци

Наука Партија Ѕидни Исечоци

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поставете ја сцената за крајната научна забава со овие кул украси за забави! Комплетно со 6 различни дизајни, Овие Исечоци На Ѕидови На Научни Забави се совршен додаток на вашите резерви за забави. Лесно се закачува на гол ѕид, табла во училница и многу повеќе! Картон. (6 парчиња. по сет) 21 "х 18" Единица Мерка : 1 Сет (и).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат