.

.

Суперфле Злато Премиум Микрофон Кабел 5-фт должина XLRM-XLRF Метални Конектори СФМ-5

Суперфле Злато Премиум Микрофон Кабел 5-фт должина XLRM-XLRF Метални Конектори СФМ-5

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Во Елитното Јадро нашата цел е да обезбедиме достапни, висококвалитетни кабли за студио и турнеја на кои музичарот може да се потпре без разлика дали тие само уживаат во своето хоби дома, зафатени со редовни свирки за викенд или поминуваат подолго време на пат. Нашата Суперфлексна Златна линија на микрофони и кабли за инструменти има исклучително флексибилен материјал за јакна што нашите клиенти апсолутно го сакаат. Тие се движат кога се движите и инхерентно отфрлаат каква било навестување за "обликување на кабел", дури и под најтешки услови. Поддржан Од доживотната гаранција На Елитното Јадро и беспрекорната поддршка насочена кон клиентите, ќе ви биде драго што му верувавте на Вашиот занает На Суперфлекс Злато. Микрофонски Кабли Со врвен Квалитет по Елитно Јадро. Исклучително Флексибилен Дизајн На Јакна што го отфрла "обликувањето на кабелот". Премиум Кабелска Конструкција, 23 AGG Заглавена Жица. Доживотна Гаранција Од Елитното Јадро. Должина од 5 стапки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат