.

.

Не Постои Пријател Како Мојот Дедо Појавување Внук Облека Маица

Не Постои Пријател Како Мојот Дедо Појавување Внук Облека Маица

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа смешна идеја за подарок за дедо и внук прави смешен роденденски подарок или божиќен подарок за дедо и внук . Оваа смешна графичка / цитатна облека ги прави среќни секој дедо и внук. Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Смешна соодветна облека за внук и дедо. Смешни сет облека за дедо и внук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат