.

.

Есаир Деца Бебе Божиќ Плетени Џемпери Блуза Пуловер Дуксер За Момчиња Девојки Топла Екипажот Вратот Долги Ракави Џемпери Блузи за Дете за 2 Години

Есаир Деца Бебе Божиќ Плетени Џемпери Блуза Пуловер Дуксер За Момчиња Девојки Топла Екипажот Вратот Долги Ракави Џемпери Блузи

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Есаир Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Имаме Онлајн Услуга 1-на-1 Најдобрата Строга Контрола на Квалитетот Загарантирана Да биде Во Деловната Најдобра Услуга По Продажбата, Динамична Продавница Која Има За цел Да Им Обезбеди На Нашите Клиенти Најдобри Организации За Складирање Да Обезбедат Клиентите Да Ја Примаат Стоката Да Бидат Полни Со Пракса Ние Даваме Се Од Себе За Да Произведеме Најатрактивни Производи Со Висок Квалитет По Најниска Цена Име На Производот : Џемпер Трикотажа Големина На Производот : Како што Е Прикажано на Сликата Големина на Пакување : 30 см * 20см * 3цмпакување : Опп Багаж : Погоден За 2, 3, 4, 5, 6, И 7 Години Материјал : Памучна Боја : Розова, Сина, Црвена Листа На Производи : Џемпери и Трикотажа * 1 забелешка : Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја на Предметот Благодарам! 1. Есаиер Дизајн : New И Зима Нов Детски Скокач Со Елен Мажи И Девојки Божиќна Долна Трикотажа, Многу Погодна за Мали Момчиња и Девојчиња. 2. Материјал : Плетена, Пријателска За Кожата, Дише, Мека и Удобна Ткаенина Нема да Ја Повреди Деликатната Кожа на Децата. 3. Големина : Погоден за 2 Години, 3 Години, 4 Години, 5 Години, 6 Години, 7 Години Носат, Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Купувањето. 4. Повод : Божиќ, Празник, Одмор, Забава, Излегување Итн. 5. Пакување : Џемпери и Трикотажа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат