.

.

Женски Паѓа Боречка Иглички Влага-Фитил Поло Кошула, 2xl Аквамарин

Женски Паѓа Боречка Иглички Влага-Фитил Поло Кошула, 2xl Аквамарин

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа прекрасна, луксузна женска поло кошула за куглање има ткаенина што дише и ја отстранува влагата! Влакната за изведба обезбедуваат формула За Сува Зона што ќе ве одржува ладни и суви! Карактеристики фина извезена лепенка за кул 3д ефект! 100% Полиестер. Отпорен на финтата. Отстранување на влага. Отпорен на мирис. Лесна нега. Без ознаки. 3-копче плакета. Странични отвори. Враќањето/Размената никогаш не е проблем! Погледнете ја табелата со големини во галеријата со слики за да го изберете најдоброто за вас. Сите нарачки се испраќаат од нашата гроувленд, локација На Флорида.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат