.

.

Сусам Стрит Мало Девојче Обука Долна Облека, 7-Пакет, Големини 18М-4Т

Сусам Стрит Мало Девојче Обука Долна Облека, 7-Пакет, Големини 18М-4Т

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте ја мотивирана со нејзините омилени Жители На Улицата Сусам! Оваа Улица Сусам 7-пакет панталони за обука обезбедува покриеност за помали несреќи додека му помага на вашето малечко во транзицијата кон долна облека за големи деца! 7-Пакетот вклучува : 7 пара панталони за обука. Нежен еластичен појас. Супер мека. Избрани дизајни. - Улица Сезам. Сите Права Се Задржани. 100% Памук; Поставата : 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Сусам Улица Тенџере Обука Панталони 7-Пакет За Мали Девојчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат