.

.

Без граници фустан за ракав на лактот на јуниори

Без граници фустан за ракав на лактот на јуниори

DEN 128.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ништо не чука обичен фустан што може да се испадне во секунди. Без граници фустанот на ракавот на лактот не го искористи максимумот од вашата гардероба во акцентуална опремена силуета, истакната со акценти на фабриката. Изгледа исто толку добро над вашите бели патики, како и вашите голи стилети! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. со должина на коленото. Ребрест екипа; Силуета на обвивка. Еластична лента за половината. Ракави со должина на лактот. Сите детали за ребра; Студирани акценти. 70% рајон/30% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека со ребреста обвивка за јуниори од без граници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат