.

.

Супериорен оддел потресен медалјонски крем за крем килим

Супериорен оддел потресен медалјонски крем за крем килим

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Донесете елемент на класичен стил во вашиот дом со килим во областа Вард. Задебелени нијанси на Руби црвена, кафеава и сина боја ја носат прекрасната шема на медалјон во живот, која тече беспрекорно низ ова парче. Овој елегантен килим е завршен со прекрасно украсна граница. Ткаен и направен од 100-процентен полипропилен за јачина и издржливост, висината на купот 8мм има неверојатно кадифен чувство под нозете што може да издржи секојдневна употреба. Ова е целосно практично, издржлив и килим со ниско одржување е анти-статички, ретардант на оган, доказ за молци, хидрофобна и има поддршка од јута. Овој килим е пожелна опција ако барате извонредна вредност по прифатлива цена. Лесна грижа : Редовно вакуум. Отстранете ги лабавите краеви со ножици. Свртете за да се изедначи абењето. Вклучени се чисти излевања : Еден (1) килим на областа. Материјал : 100-процент полипропилен. Бои : крем. Модел : Медалјон, Дамаск. Висина на купот : 8мм. Квалитет : Поддршка на јута, затворено, високо носење. Стил : Преоден, модерен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат