.

.

Undies.com Wireенски жица бесплатен микрофибер долг градник

Undies.com Wireенски жица бесплатен микрофибер долг градник

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Градскиот жица од 2 пакети, е женски и софистициран, стилот на балконет на чашата нуди лифт, а специјално избраниот бонгирање во овој градник дава неверојатна флексибилност и поддршка. Ние веруваме дека сè што го носите ова близу до вашето тело, треба да се чувствува неверојатно. Жица бесплатно. Затворање на кука и очи. Умерено покритие. Одлична поддршка со Show Stopping Longline . миење на рацете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат