.

.

онеоне Вискоза Дрес Вар Ткаенина Вратоврска Боја Ткаенина За Шиење Печатена Занаетчиска Ткаенина Од Дворот Широк

онеоне Вискоза Дрес Вар Ткаенина Вратоврска Боја Ткаенина За Шиење Печатена Занаетчиска Ткаенина Од Дворот Широк

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

* Овој лесен плетен дрес има двонасочно истегнување, мека површина и мека завеса. Тој е лесен и малку проегирен и совршен за маици, обложени плетени здолништа и фустани и многу повеќе!.* Материјал : Дрес Од Вискоза* Содржи двонасочно истегнување* Тежина На Ткаенина : Мала Тежина * Ширина : 60 инчи широк (152 см) * ГСМ : 160 Гсм Предиво Брои : 30-ти*20д * Карактеристика : Мала тежина, Малку Проегирна* Употреба : совршен за маици, обложени плетени здолништа и фустани и многу повеќе!* Нега на перење : Ладно Перење Во Машина / Суво Ниско Паѓање* За Бренд : one Oone е едношалтерска продавница за сите loversубители на ткаенина кои бараат различни материјали од ткаенина 97% Вискоза 3% Спандекс Тежина На Ткаенина : Мала Тежина GSM : 160 GSM Предиво Брои : 30s*20d. Продадени во чекори од 1 Двор (36" или 91,4 см). Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат