.

.

Kali_store Спортски Јакни За Мажи Обични Мажи Лесни Бомбардери За Летање Тенок Фит Пролет Fall Тенок Секојдневен Капут Црн, XL

Kali_store Спортски Јакни За Мажи Обични Мажи Лесни Бомбардери За Летање Тенок Фит Пролет Fall Тенок Секојдневен Капут Црн,

DEN 623.68

Достапност
Достапно за нарачка

Машка Есенска И Зимска Топла Јакна Мода Секојдневна Боја На Почвата Џеб Со Долги Ракави Качулка Памук Мажи Волнено Палто со Патент : мажи. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Кариран. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Што добивате : 1 х Капут. тенка облека, мека, удобна и дише. Мода и Стилски : ребро јака, манжетна и полите, Затворање На Патент, Долг Ракав. Погоден за : Секојдневен, Надворешен, Дневен, Училишен, Работен, Кампување, Спорт, Атлетика и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат