.

.

Фјофпр Женска Есенска Облека Дуксери Со Долги Ракави За Жени Широки Фит Кошули Со Печатење На Екипажот Дишечки Блузи Секојдневна Лесна Пуловер Блуза

Фјофпр Женска Есенска Облека Дуксери Со Долги Ракави За Жени Широки Фит Кошули Со Печатење На Екипажот Дишечки Блузи Секојдневна

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Што добивате : 1пц Женски Дуксери.03 "Ракав : 76.95 " Должина : 67см/26. Проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Должина На Ракавот : Долг Ракав.94 "Ракав : 72см/28. Дебелина : Стандард. Обичните дуксери се погодни за дома, канцеларија, забави, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, пролет, fall и зима. Врвовите секојдневен лабав стил совршен за секоја секојдневна активност, излегување, секојдневна облека, бизнис, одмор, одмор, патување, основни врвови за секоја мода жени или девојка. Блузи за жени е супер удобен и лесен материјал прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината за облека има дарежливо истегнување и дише, што ве одржува топло и удобно. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат