.

.

Обични Женски Печатени V-Вратот Плус Големина Блузи Дами Блуза Елек Слаби Фит Улична Облека Халтер Камизола, Пинк, XL

Обични Женски Печатени V-Вратот Плус Големина Блузи Дами Блуза Елек Слаби Фит Улична Облека Халтер Камизола, Пинк, XL

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

● Вистинската боја може малку да се разликува преку сликата на веб-страницата поради резолуцијата на компјутерскиот екран, контрастот и др. Летни Резервоари За Жени Симпатични Без Ракави Длабоки В Вратот Туника Блуза Камизола Елек Маица За Жени Лето Fall Дневна Ками Резервоар Култура Корсет Бустиер Блуза ХУ Женски Шпагети Ремен Камизола Сјај Клуб Облека Опремени Ками Резервоар Врвот Жени 2-Пакет Свила Сатен Камизола Резервоар Врвот В Вратот Крст Назад Шпагети Ремен Ками Без Ракави Дневна Блузи.♦♦♦ -ЗАБЕЛЕШКА-♦♦♦♦ ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате, дозволете 0,4-0,8 инчи (1-2 см) да се разликуваат поради рачно мерење.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 работни часа.♠ [СТИЛСКИ] со својот елегантен дизајн и разновидност на бои, Горниот Дел од Резервоарот додава стилски допир на секоја облека.✚ Посветеноста во рок од 30 дена може да се врати бесплатно, бидете сигурни дека купувањето. ♥ Product Информации За Производот ★ ★ €_ Материјал : Полиестер_ Стил : Мода, секојдневно, Одговара на големината на сезоната : Пролет, Лето, Вклучен Е Пакет : 1 X Женски Врв ♠ ♠ ♠ - - - - Предност На Производот - ♠ ♠ ♠ ♠ [удобно] изработено од висококвалитетна Ткаенина за Дишење, мека и пријателска за кожата, горниот дел од резервоарот обезбедува Максимална удобност за целодневно носење.Одлично оди со шорцеви, фармерки, хеланки, спортски панталони или здолништа. Резервоарот Блузи За Жени Лабава Фит Облечени Жени В - Вратот Резервоарот Врвот Јака Боја Солидна Ракави Пати Повик Блузи F Култура Ремен Врвот Градите Резервоар Жените Поместена Завиткани Градници Пакет Женски Супима Памук Екипажот Вратот Врвот Женски Вграден Градник Резервоарот Врвот Со Раковини Трим Квадратни Вратот Летни Ракави Ребрести Излегување Врвови.Service- - - - - - услуга - - - - -em предметот ќе биде Доставен за 7-12 дена.♠ [ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ] Врвот На Резервоарот е лесен за миење и одржување, не бледнее или се намалува, обезбедувајќи го неговиот квалитет и издржливост.Extazi : добредојдовте во нашата Продавница На Utazi!!! Explation loveубовта ќе ве тампонира против животните тешкотии, loveубовниот живот, loveубовното лето, loveубовта кон себе! Дојдете да ги изберете вашите омилени летни блузи, кои ќе го облечат вашето прекрасно лето и расположение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат