.

.

Блузи За Жени Издувам Долги Ракави Квадратни Вратот На Врвот На Рамото Цветни Дами Блузи и Блузи

Блузи За Жени Издувам Долги Ракави Квадратни Вратот На Врвот На Рамото Цветни Дами Блузи и Блузи

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа кошула е навистина симпатична. Тоа лесно може да биде фустани или секојдневен. Делот Од Телата е растеглив, а ракавите течат и на тенкиот не густ материјал.Оваа кошула е совршена кошула за летна вечер. Материјалот е лесен, но не е премногу тенок до каде. Овој врв ќе биде симпатичен со фармерки или шорцеви и ќе биде одличен за летни концерти/фестивали."Совршено се вклопува! Тоа е толку ласкаво, слегувајќи над горниот инч или 2 од моите фармерки. И иако е со долги ракави, доволно е лесно да се чувствувам удобно во летниот ден од 86 степени. Ракавите може да се носат нагоре или надолу. Пријатно изненаден!! Квалитетна ткаенина : женската блуза ЛАКИДЕЈ е изработена со висококвалитетна ткаенина, лесна и мека за носење. Дозволете да се чувствувате дише во пролет и лето. Мода 2023 уникатен дизајн : Кошули Со Долги епископски ракави,блузи со ретро квадратен врат, чадени облечени секојдневни врвови, стил во цврста боја, тенок монтиран ги покажуваат вашите тела заоблени и силуета. Совети за парови : овие врвови и блуза со долги ракави со квадратен врат се доволно лесни и доволно убави за носење со симпатичен ѓердан, можете да ги спарите со фармерки или нозе. Тоа може да биде облекување или носење пообично. Прилики : Секојдневно секојдневно носење, домашна облека, улична облека, одмор, одмор, забава, на отворено, слободно време, работа, училиште насекаде и во секое време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат