.

.

Есенски кардигани За Жени Цветни Печатени Три Четвртини Ракави Кимоно Лабава Прикривка Обична Блуза Врвови Кардигани

Есенски кардигани За Жени Цветни Печатени Три Четвртини Ракави Кимоно Лабава Прикривка Обична Блуза Врвови Кардигани

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

97" ракав : 56cm/22.89" Големина : L Биста : 128cm/50. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Прилика : Овој кардиган е погоден за училиште, семејство, друштво, забава, забава и други прилики, погоден за враќање на училиште, Денот на Благодарноста, Велигден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ и други празници, секоја сезона може да се справи со.07"Овој Кардиган Е Погоден За Враќање На Училиште, Дома, Работа Итн. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.54" Ракав : 57см/22.39" Ракав : 55cm/21. Овој кардиган е многу пријателски за вашата кожа, затоа не грижете се дали ќе ја повредите кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат