.

.

Време и Тру женски долг ракав со брод на вратот на вратот, големини XS-xxxl

Време и Тру женски долг ракав со брод на вратот на вратот, големини XS-xxxl

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Разменете ги типичните екипи за време и долгиот ракав на вратот на вратот на Тру, вашиот плакар ќе ви се заблагодари. Зголемените карактеристики вклучуваат елегантна кошула по полите и лента со ребрести вратот што се протега на рамената во опуштено вклопување за без напорна удобност и стил секој ден во неделата. Достапно во трендовски ленти и ладни цврсти бои, овој врв на бродоградилишта нуди обична, пријатна вибрација на вашите секојдневни потреби. Само на. Материјал : 48% Рејон/48% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на бродот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лента со ребрести врат; цврсти бои или шема на ленти; Кошула полите. Женски брод врат од време и вистинито.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат