.

.

Дами Обични Надвор Од Рамото Еднобојни Неправилни Врвни Маици Со Кратки Ракави Женски Лабави Врвови За Трчање Кошули За Жени Ширки За Жени Маици Цврсти Бои Жени Со

Дами Обични Надвор Од Рамото Еднобојни Неправилни Врвни Маици Со Кратки Ракави Женски Лабави Врвови За Трчање Кошули За Жени

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Измијте ја ладна тежина, Класично вклопување, Лежерни маици за рамо за забава од 80-тите ! Меки лабави удобни врвови за секојдневно носење!Машинско перење ладно со слични бои сезона : Лето : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : Тип На Тркалезна Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузален Пакет вклучува : Врв Од 1 ПАРЧЕ. Големина шема : . Големина : С Биста : 90см/35.43" долг Ракав : 18см/7.09" Краток Ракав : 11см/4.33" Должина : 60см/23.62"Големина : М Биста : 94см/37.01" долг Ракав : 19см/7.48" Краток Ракав : 12см/4.72" Должина : 61см/24.02"Големина : Л Биста : 98см/38.58" долг ракав : 20см/7.87" краток ракав : 13см/5.12" должина : 62см/24.41"големина : xl биста : 102см/40.16" долг ракав : 21см/8.27" краток ракав : 13см/5.12" должина : 63см/24.80"големина : xxl биста : 106см/41.73" долг ракав : 23см/9.06" краток ракав : 14см/5.51" должина : 64см/25.20" тип на шема : печатење. Лесен, Класичен фит, Лежерен маици за рамо за забава од 80-тите ! Меки лабави удобни врвови за секојдневно носење!. Стил : Мода, Каузална. Должина На Облека : Редовна. Сезона : Лето Големи Женски Врвови Слоевит Маици Долги Ракави Работни Кошули Жени Летни Спортски Кошули Жена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат