.

.

Скслог Женска Блуза За Работа Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави За Жени Врвови Летни Блузи Со Мермерни Принтови За Жени Деловна Секојдневна Кошула, Кралска Сина М

Скслог Женска Блуза За Работа Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави За Жени Врвови Летни Блузи Со Мермерни Принтови За Жени Деловна

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овие стилски и модерни блузи ќе ви се допаднат за жени кои имаат убави, живописни бои.Повод : Дома, Секојдневно2.75" ракав : 21.56"големина : xxl биста : 118см/46,46" рамо : 42см/16,54" ракав : 23,5 см/9,25" должина : 71см/27,95"големина : хххл Биста : 124см/48,82" рамо : 43см/16,93" ракав : 24,5 см/9,65" должина : 72см/28,35"стил : Секојдневен, мода3. Основната блуза со јака со копче надолу е одлична за свечени прилики како работа, канцелариски тимови, деловни состаноци, униформа, интервју за работа, дипломирање.17"големина : xl Биста : 112см/44.73" рамо : 40см/15. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.14" ракав : 22.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат