.

.

Отворен Преден Кардиган за Дозвола За Жени, Женски Кардигани АЈОТ Лесни Зделки,Лежерни Долги Ракави, Неправилен Кардиган Со Цврста Боја На Жените, Големи Заштеди З?

Отворен Преден Кардиган за Дозвола За Жени, Женски Кардигани АЈОТ Лесни Зделки,Лежерни Долги Ракави, Неправилен Кардиган Со

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Мода;Дозвола;Подароци За Мама;подароци За Денот На Мајката;Денот На Мајката;до 65% попуст;до 40% попуст на модата; пронаоѓач На Подароци; Подароци за неа; Фестивал; Зделки со денови; Зделки за зделки; Подарок за Возрасни; Подарок За Одмор; божиќни подароци; Семејни подароци; заштеди до 30% попуст; На Дозвола; подароци За Денот На Благодарноста; Подароци За Денот На Мајката;Подароци За Мама; Подароци За Денот На Вљубените;Подарок За денот на мајката;подароци за денот На Мајките. Големина : XXXXL Големина. Овој мек кардиган погоден во пролет, лето,aut и зима.16 "Ракав - - - 62см/24.Специјалниот дизајн на Печатење ве прави попривлечни. Големина : ХХХХХХЛ Големина. Женски Кардигани.-5x-Големи САД-18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА-22 ЕУ-48 Биста-122cm/48.- 2х-Големи САД - - - 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - - 16 ЕУ - - - - 42 Биста - - - 110см/43. Нега на облека : Лесна За Чистење,Машинско Или Рачно Перење Со Ладна Вода, Закачување или Сушење На Линија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат