.

.

Франхаис Жени Пижами Сет Салон Костуми Писмо Печатење Лента Без Ракави Резервоарот Блузи И Шорцеви Облека За Спиење Облека

Франхаис Жени Пижами Сет Салон Костуми Писмо Печатење Лента Без Ракави Резервоарот Блузи И Шорцеви Облека За Спиење Облека

DEN 263.52

Достапност
Достапно за нарачка

Пријателски Совети : . Ветување. Мека, удобна и свиленкаста на допир, прави да се чувствувате удобно цел ден. Дизајн : комплет пижами за жени, печатење букви, врвови на резервоари со ленти со вратот на екипажот, дизајн без ракави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат