.

.

Светот Е Подобро Место Со Вас Во Него Ментална Удобна Женска Графичка Маица - Модерен Летен Врв Со Кратки Ракави

Светот Е Подобро Место Со Вас Во Него Ментална Удобна Женска Графичка Маица - Модерен Летен Врв Со Кратки Ракави

DEN 255.20

Достапност
Достапно за нарачка

Температурата на течноста за перење не треба да надминува 45. Она што ја издвојува Нашата Маица е уникатниот и трендовски графички принт на предната страна. Совршено е за секојдневно излегување, ден дома, тренинг, па дури и додека патувате. Мека и удобна : целодневно носење Кое се чувствува одлично Направено од мека, еластична ткаенина, нашите женски Маици обезбедуваат исклучителна удобност и леснотија на движење за секојдневно носење, лежење, патување и тренинзи. Без разлика дали работите работи, вежбате во теретана или едноставно се релаксирате на каучот, Нашата Маица е совршен избор. Графичкиот принт додава уникатен допир што ќе ве натера да се издвоите од толпата, додека мекиот материјал обезбедува удобно вклопување. Совршено вклопување : Ласкави И разноврсни Нашите Маици се исечени за убаво да се вклопат и се совршени за слоевитост или носење сами.Нашата Маица е дизајнирана имајќи ја предвид зафатената жена, која ја цени удобноста и стилот. Оваа Маица е издржлива и нема брзо да се намали или истроши, што ја прави долготраен додаток во вашата гардероба. Оваа Маица може да биде поврзана со шорцеви, фармерки, здолништа или хеланки за секојдневен и стилски изглед. Малку растегливиот материјал обезбедува одлично вклопување за сите типови на тело. Лесна нега : Удобен И без проблеми Нашите Маици може да се мијат рачно или машински и да ја одржуваат нивната мекост, боја и форма да се мијат после миење. Исто така, лесно е да се грижите, бидејќи може да се мие рачно или во машина, но внимавајте да избегнувате да го натопувате подолго време и да не го избелите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат