.

.

Б91хз Тренингот Култура Блузи За Женски Женски Ливчиња Ракав Врвови Почвата V Вратот Кратки Ракави Кошули Симпатична Лето Обичните Маици Лабава Лето Блузи Плус Гол?

Б91хз Тренингот Култура Блузи За Женски Женски Ливчиња Ракав Врвови Почвата V Вратот Кратки Ракави Кошули Симпатична Лето Обичните

DEN 255.68

Достапност
Достапно за нарачка

Тренингот Култура Блузи За Жени Женски Ливчиња Ракав Блузи Почвата V Вратот Краток Ракав Кошули Симпатична Лето Повик Маици Лабава Ливче Ракав Блузи Почвата V Вратот Краток Ракав Кошули Симпатична Лето Обичните Маици Лабава Фит блузи. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 20х10х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер . Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : лабавата печатена Маица има кратки ракави за отсекување и Патент V-вратот, што ве прави да изгледате секси и стилски. Големина : ве Молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива пригода : Стилскиот пуловер е идеална облека за шопинг, запознавање, одмор, канцеларија, училиште, забава и улична фотографија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат