.

.

Дизни-Питер Пан-Без Растење-Измамници-Женска Раглан Графичка Маица

Дизни-Питер Пан-Без Растење-Измамници-Женска Раглан Графичка Маица

DEN 367.84

Достапност
Достапно за нарачка

Дизни-Питер Пан-Без Растење-Измамници-Женска Раглан Графичка Маица-Авторски Права Дизни Тело-54% Памук 40% Полиестер 6% Вискоза. Ракави-60% Памук 40% Полиестер. Три четвртина должина ракави. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран Од Дизни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат