.

.

Дозвола Маица МИАРХБ Дами Круг Вратот Цијан М

Дозвола Маица МИАРХБ Дами Круг Вратот Цијан М

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

13"?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Достапно во повеќе бои.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.98"L121642102cm/40.Најдобар избор за вашата гардероба!.56"XXL162046114cm/44.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн.35"XXXL182248120cm/47.20"M10144096cm/37. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат