.

.

Женски Краток Ракав V Печатење На Вратот Заштитна Облека Нега Облека Топ Браун XL

Женски Краток Ракав V Печатење На Вратот Заштитна Облека Нега Облека Топ Браун XL

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

87" должина : 71см/27.95"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 Биста : 120см/47. Тоа нема да исчезнат или искриват! Информации за производот : Сезона : Пролет Aut Зима Пол : Жени Повод : Мода,Дневен Материјал : Имитација памук дигитално печатење Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Секојдневно Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Врвови Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Должина НА Рамениот Ракав XL 10 14 40 120cm/47.24" Рамо : 46см/18.35" Големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 120cm/47.72" Ракав : 20см/7.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат