.

.

Женска Маица Со Кратки Ракави Со Длабок В-Врат

Женска Маица Со Кратки Ракави Со Длабок В-Врат

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементина Женски Длабоко V - Вратот Маичка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат