.

.

Алгрин Модена 30-Во. Плоштад Конус Жардиниер, Само-Наводнување, Сјајна Црна Боја

Алгрин Модена 30-Во. Плоштад Конус Жардиниер, Само-Наводнување, Сјајна Црна Боја

DEN 1119.84

Достапност
Достапно за нарачка

Алгрин Модена само-наводнување жардиниери додадете рафинирана елеганција во вашиот дом. Достапно во висок сјај или мат завршетоци и во различни големини за да одговараат на широк спектар на домашни декори. Произведен со употреба на комерцијална инженерска полимерна смола со УВ Инхибитори и е отпорен на мраз за заштита од елементите. Овие софистицирани жардиниери вклучуваат лесен за подигнување на внатрешната постројка со удобни телескопски рачки за да се направи садењето едноставно. Тркалцата за тркала се интегрирани во основата на садот за да овозможат движење без напор помеѓу просториите или вашиот простор за живеење. Големиот резервоар за вода снабдува вода со вашите растенија по потреба и е дизајниран да ја намали фреквенцијата на наводнување. Индикаторот За нивото на водата На Модена ви покажува кога на резервоарот му треба повеќе вода, што го олеснува одгледувањето убави растенија и цвеќиња внатре или надвор. Современа внатрешна/надворешна жардиниера со индикатор за ниво на само-наводнување. Произведен од еластичен и издржлив полимер. Отпорен на мраз и УВ стабилизиран за да обезбеди заштита од сонцето и елементите. Отстранливите внатрешни облоги и тркалца на основата на садот го прават движењето и садењето без напор. Достапно во низа елегантни сјајни бои, како и софистицирани мат тонови што одговараат на секој декор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат