.

.

12в 15ах Ф Замена На Батеријата за изип Урбан Крузер-Пакет

12в 15ах Ф Замена На Батеријата за изип Урбан Крузер-Пакет

DEN 1080.32

Достапност
Достапно за нарачка

UB12150 12v 15ah-Апсорбирачка Стаклена подлога (AGM) технологија за супериорни перформанси. Вентил регулирани, истури доказ изградба овозможува безбедно работење во било која позиција. Вообичаена употреба ЗА УБ12150 : Потрошувачка Електроника, Електрични Возила, Стартери На Мотори, Колички За Голф, Лов, Тревник И Градинарски Алат, Медицинска Мобилност, Мотоцикли, Фотографија, спортови на Енергија, Преносни Алатки, Соларни, Играчки И Хоби, Уреди За Контрола На Пристап, Итно Осветлување, Безбедност. УБ12150 12в 15ах батерија. Димензии : . Тежина : 9,20 Фунти. SLA/AGM одржување слободен, истури доказ батерија. Батерија на полнење што може да се монтира во која било положба, се спротивставува на удари и вибрации. 1 Година Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат