.

.

Ухеун Женски Врвови Ракави Летни Етнички Цветни Слатки Врвови Кружен Врат Тенок Фит Блуза Кошули

Ухеун Женски Врвови Ракави Летни Етнички Цветни Слатки Врвови Кружен Врат Тенок Фит Блуза Кошули

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Сите други прашања, ве молиме контактирајте не во секое време!. Секое прашање, ве молиме контактирајте ме, ние ќе го решиме во рок од 24 часа за вас. Нашата големина на производот Е азиска големина и е помала од големината НА САД. Затоа, ќе ви предложам да изберете една големина поголема од вашата вообичаена големина, која ќе биде порелаксирачка и поудобна.Ние сме посветени на градење на женски моден собир место за задоволување на секој клиент.Големина Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 85-95см/33,46-37,40" Должина : 68см/26,77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90-100см/35,43-39,37" Должина : 69см/27,17"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98-108см/38,58-42,52" Должина : 70см/27,56"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 106-116СМ/41,73-45,67" должина : 71см/27,95"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 116-126СМ/45,67-ДОЛЖИНА од 49,61" : 72СМ/28,35" € материјал € висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, еколошка, пријателска за кожата, Што Ќе ви донесе удобно искуство Со облекување.Информации за производот : Стил : Цветен Принт 3/4 Ракав Кошула Премиум Ткаенина : 95% Полиестер,5% Спандекспатер Тип : Печатење Врат : Тркалезна Должина На Ракавот : 3/4 Ракав : Тенок Како да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија, ладно миење Во Машина, не се суши, не избелувајте, Мијте со слични бои, Свртете ја облеката внатре во пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Жени прашања за големината на резервоарот : П : Обично Носам Средна Големина И Малку Се Грижам За Големината, Која Големина Треба Да Ја Нарачам?О : Прво, можете да се повикате на "табелата со големини" во сликите на производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат