.

.

Lhked Женски Кошули Кратки Ракави Кошули За Жени На Дозвола Жените Слободно Време Мода Печатење Чипка Краток Ракав Круг Вратот Врвови

Lhked Женски Кошули Кратки Ракави Кошули За Жени На Дозвола Жените Слободно Време Мода Печатење Чипка Краток Ракав Круг Вратот

DEN 463.20

Достапност
Достапно за нарачка

Стилски и удобен дизајн ве прават попривлечни Убав 3.16 "Ракав : 16см/6. Запознавање, Повик, Партија, Плажа, За Работа, дома, Одмор и многу повеќе.30" Должина : 64см/25.Одлично За Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.91" Должина : 62см/24.56 " Повик, Блуза Со Долги Ракави, V-Вратот, Цврсти врвови, Женски Врвови.24 "Ракав : 19см/7.98 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето копје 2. Овие Врвови Со долги Ракави Се Многу Удобни,Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со потпетици или рамни, онака како што сакате. Рачно миење.77 " Големина : XXL Големина.48" Должина : 70см/27. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.Пол : Женаматеријал : Полиестерска Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : Тип На Тркалезна Шема : Стил На Печатење : Мода,Каузалност : Големина На С. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.69" Должина : 66см/25. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Жени Слободно Време Мода Печатење Чипка Краток Ракав Круг-Вратот Врвовикарактеристики : 1.88 "ракав : 18cm/7.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат