.

.

Женски Секојдневни Фустани Елегантни О Врат Чипка Боемски Шупливи Гроздобер Вратоврска Обоен Печатење Мини Плажа Фустан

Женски Секојдневни Фустани Елегантни О Врат Чипка Боемски Шупливи Гроздобер Вратоврска Обоен Печатење Мини Плажа Фустан

DEN 266.40

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Должина : 87cm/34.25" Големина : M Биста : 105cm/41.34" Должина : 88cm/34.65" Големина : L Биста : 110cm/43.31" Должина : 89cm/35.04" Големина : XL Биста : 115cm/45.28" Должина : 90cm/35.43" Големина : xxl биста : 120cm/47.24" должина : 91cm/35.83" Големина : Xxxl биста : 125cm/49.21" должина : 92cm/36.22" Големина : xxxxl биста : 130cm/51.18" должина : 93cm/36.61" големина : xxxxl биста : 135cm/53.15" должина : 94см/37.01"лабава,дише,удобна и убава.Овие фустани ги одржуваат жените симпатични од глава до пети и ги подготвуваат жените да го земат денот. Од канцеларија до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување. Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Повод : Погоден За Секојдневен / Забава/Работа/Плажа/Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Одмор стил. Добро За Пролет/Лето /umn/Зима. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат