.

.

Лументо Жени Лабава Фит Макси Фустан Без Ракави Лесни Џебови На Плажа Сарафан Пердуви ОД Паун 3XL

Лументо Жени Лабава Фит Макси Фустан Без Ракави Лесни Џебови На Плажа Сарафан Пердуви ОД Паун 3XL

DEN 335.68

Достапност
Достапно за нарачка

Линијата на вратот и отпечатената шема му даваат многу ласкав изглед. Прилики : тоа е костум за носење дома, травал, плажа, неформална забава за одмор и секојдневно облекување. Мека и удобна, висококвалитетна ткаенина со извонредна изработка. Жени макси фустан без ракави лабава фит кафтан фустан џебови шема печатени сарафан. Погледнете го нашиот бренд " Лументо", ќе најдете повеќе што сакате!. Тоа е големината за оваа ставка. Стил : бохо стил летен секојдневен макси фустан. ·Печатени, Џебови, Лабава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат