.

.

Sksloeg Продажба Дозвола Плус Големина Фустани За Жени, Цветни Печатени Летни Плажа Бохо Сарафан Обични Ракави Резервоарот Фустан Дами Точки Маица Фустан, Црна XL

Sksloeg Продажба Дозвола Плус Големина Фустани За Жени, Цветни Печатени Летни Плажа Бохо Сарафан Обични Ракави Резервоарот Фустан

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

97"големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.99" ПОЛОВИНАТА : 106см/41. Постојат некои разлики помеѓу различни дисплеи.20" Должина : 134см/52.61" рамо : 36см/14. Големина : оваа ткаенина има одредена еластичност и лабаво вклопување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат