.

.

Летен Фустан Женски Летен Еднобоен Појас Со Кратки ракави Тенок Неправилен Фустанза Жени За Жени

Летен Фустан Женски Летен Еднобоен Појас Со Кратки ракави Тенок Неправилен Фустанза Жени За Жени

DEN 563.04

Достапност
Достапно за нарачка

76"ГОЛЕМИНА : С Сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 96cm/37. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Темперамент Патување Должина : Колено Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Суво Пакување со Линија вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Женска Облека Големина Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Должина На Бистата Л 8 12 38 104см/40. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.54"големина : Xxxl сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 биста : 116 CM/45. Совршен за пролет и летна сезона. Можете да ги усогласите со елеци, блузи, Маици, кошули, слатки сандали и станови.15" Големина Шема : Големина : Xs Сад : 2 Велика Британија : 6 Еу : 32 Биста : 92cm/36.67" Должина : 137cm/53. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат