.

.

Женски Џемпер Жени Пуловер Со Ракави За Капење Врвови Од Рамо Лабави Преголеми Широки Џемпери Кошули Секојдневни Маици Блузи Жешка Розова Л

Женски Џемпер Жени Пуловер Со Ракави За Капење Врвови Од Рамо Лабави Преголеми Широки Џемпери Кошули Секојдневни Маици Блузи

DEN 447.20

Достапност
Достапно за нарачка

71"Ракав : 67cm/26. Очекуваната испорака е 7-15 дена. Секојдневен стил одговара за вашето секојдневно носење.56" Ракав : 63cm/24.87"Назад Должина : 76cm/29.80" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 134cm/52.59" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 142cm/55.56"Ракав : 63cm/24.33"Пред Должина : 53cm/20. Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 130cm/51.47"Назад Должина : 72cm/28.47" Назад Должина : 72cm/28. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач.18"Пред Должина : 52cm/20.38" Нов дизајн и личност.59"Големина : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 142cm/55.87" Назад Должина : 74cm/29.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат