.

.

Маичка за кратки ракави за кратки ракави со v-врат-врат

Маичка за кратки ракави за кратки ракави со v-врат-врат

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Дајте му на вашата секојдневна гардероба инстант ажурирање со оваа женска кратка ракавица од избледена слава. Направено е од мека и лесна мешавина од памук со полу-чиста изгорување за шик изглед што надополнува различни обични облеки. Фрли го над омилените фармерки за лесен и вечен ансамбл, или поставете го под кардиган кога ќе се спушти температурата. Трендовски v деколте и hi-lo Hem ја комплетираат маицата, која има опуштено вклопување и е достапна во разновидни бои. Изборен слава женска кратка ракав за изгореници од вратот на вратот : 51% памук, 49% полиестер. Маица . Полу-чиста изработка на изгорување. Кратки ракави со валани манжетни. Ребреди V деколте. Hi-lo полите. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни бои. Свртете ја облеката внатре пред да се измие, машината измијте ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат