.

.

Женски Врвови Женски Моден Тркалезен Врат Лабави Печатени Врвови Без Прерамки Кратки Маици Без Ракави Сива XL

Женски Врвови Женски Моден Тркалезен Врат Лабави Печатени Врвови Без Прерамки Кратки Маици Без Ракави Сива XL

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Врвови Жени Девојки Плус Големина Маици За Печатење Кошула Кратки Маици Без Ракави Блуза Блузи . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Големина : С/М/Л/ХЛ/ХХЛ/ХХХЛ Должина На Ракавот : Кратка Шема Без Ракави : Печатена/Цврста Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-315 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ткаенина освежувачки. Моден дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат