.

.

Јиселк Летни Женски Памучни Ленени Везови Кошули Секојдневен Ревер Јака Екипажот Вратот Ракави Пријатни Блузи Мода Чиста Боја копче надолу Бели М

Јиселк Летни Женски Памучни Ленени Везови Кошули Секојдневен Ревер Јака Екипажот Вратот Ракави Пријатни Блузи Мода Чиста Боја

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.Можете Да Ја Кошулата Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. Услуга : Почитувани Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела со големини, нашата големина е мала, ве советуваме Да Нарачате големина нагоре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат