.

.

knqrhpse Женски Блузи Кошули За Жени Жени Обични Модни Долги Ракави Копче Обични Лабави Врвови Кошула Женски Кошули Каки Л

knqrhpse Женски Блузи Кошули За Жени Жени Обични Модни Долги Ракави Копче Обични Лабави Врвови Кошула Женски Кошули Каки Л

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

93" - - - - Ракав : 61cm/24. Оваа лесна качулка е мека и удобна за носење, ткаенина од дрес, која е пријатна, топла и Издржлива.Уште Повеќе, Основната Еднобојна Боја Одговара На Сѐ и Никогаш не Излегува од Мода.02" - - - Должина : 73cm/28.Дизајнот Со Патент Со Висококвалитетен Патент Комплетира Помодерен Изглед.Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Натпревар : Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат