.

.

Зашеметени Дами Есенски И Зимски Пуловер Со Желка Печатење Џемпер Со Шуплив Дизајн Со Долг Ракав Врвен Џемпер Со Желка

Зашеметени Дами Есенски И Зимски Пуловер Со Желка Печатење Џемпер Со Шуплив Дизајн Со Долг Ракав Врвен Џемпер Со Желка

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

69" Посебни Карактеристики : Есенски Зимски Женски Џемпер/Џемпер Со Долги Ракави/ Џемпер Со Врат Од Желка/Џемпер Со Врат Од Каул/Печатење Во Риги/Плетен Џемпер/Лабав Џемпер/Пријатен Топол Џемпер/Лесен/Ребрести Облоги/слатки џемпери. Приказ На Детали : Долги Ракави/Висока Јака/Симулирана Јака/Печатење Со Пруги/Секојдневен Лабав / Густ Материјал/Удобен И Мек/Лесен За Совпаѓање/Декорација На Копчињата На Рамената/Може Да Биде Слоевит Со Разни Палта Или Да Се Носи Сам.72"Должина : 60cm/19. Како Вистински Сеопфатен, Џемперот Одлично Се Вклопува И Со Фармерки Како И со Пар Панталони или Здолниште. Стилски Дизајн, Одлични Својства За Носење. Ребрести На Деколтето На Желката, Ракавите И Полите,Плетениот Џемпер, Изгледот На Лентата На Џемперот Со Долги Ракави Изработен Од Удобна Најлонска Вискоза Се Враќа Во Мода. Сезона : Fall и Зима Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Големина на Јакна ОД 1 ПАРЧЕ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат