.

.

Авамо Жените Краток Ракав Шупливи Маица Лето Лабава V Вратот Повик Блуза Пуловер Еднобојна Салон Туника Врвот

Авамо Жените Краток Ракав Шупливи Маица Лето Лабава V Вратот Повик Блуза Пуловер Еднобојна Салон Туника Врвот

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристика-Женски лабави летни врвови, в маица за вратот, блуза со кратки ракави, маичка со еднобојна боја, трендовски и шик. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил. Подарок : оваа женска лабава маица е совршен подарок за себе или за пријателите, како и одличен подарок за драги сопруги, мајки, семејство итн.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Врвови На Вратот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Цврста Блуза, Летна Маичка, Лабава Основна Маичка Тип : Цврст Дизајн На Боја : Чипка, Спојување, Шуплива Боја : Портокалова, Светло Сина, Сива, Бела, Зелена, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Должина на Полиестерлегија : Должина На Колкот : V Должина На Вратот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Натпревар-Пар со слаби фармерки, тексас шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед. Натпревар : оваа маица со кратки ракави совршено речиси сѐ, можете едноставно да ја спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки; ако ја напикате кошулата во панталоните, ќе изгледа многу стилски, лично и витко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат