.

.

Мажи 5. оз. Тежок Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави

Мажи 5. оз. Тежок Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави

DEN 1495.68

Достапност
Достапно за нарачка

100% претходно испукан памук; шиење со двојна игла во текот; беспрекорно ребро на вратот; снимено Рамо до рамо; Сивата пепел е 99% памук, 1% полиестер; Спортската Сива е 90% памук, 10% полиестер; ребрести манжетни; Гилдан Менс 5,3 мл. Тешки Памучни Долги Ракави Маица 5 Пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат